• Úvod
  • Návod k použití

Návod k použití

Před použitím disky vyzkoušejte samostatně bez pneumatik. Po obutí pneumatik již nelze disky vrátit!

Mechanicky poškozené zboží nepřebírejte.

Zjevně poškozené zboží nepřebírejte a ihned nás kontaktujte. Na pozdější reklamace, zejména z důvodu mechanického poškození, nemůžeme brát zřetel.

Stříbrná, hyper silver,  bílá a černá barva

Pokud není ve faktuře vyznačeno jinak, kola jsou vhodná také pro provoz v zimním období. Je možno použít sněhové řetězy s jemným článkováním 11–12 mm a vhodnou (např. gumovou nebo plastovou) ochranou kontaktních ploch mezi řetězem a diskem. Kola je možno mýt v automatické myčce aut. Nedoporučujeme používat speciální přípravky na čištění disků kol, odmašťovadla a rozpouštědla. Některé z nich mohou poškodit povrchový lak. Doporučujeme čištění vodou o teplotě do 40°C a neutrálními auto šampony.                                                                                                                                                 

 HyperBlack, tmavý chrom, AluChrom

Kola nejsou vhodná pro provoz v zimním období. Záruka se nevztahuje na poškození kol, vzniklé působením zimních posypových materiálů. Kola není vhodné umývat v kartáčové myčce aut. Nepoužívat speciální přípravky na čištění disků kol, odmašťovadla a rozpouštědla. Některé z nich mohou poškodit povrchový lak. Doporučujeme čištěn vodou o teplotě 40°C a při velkém znečištění neutrálními auto šampony. Špinavá kola neotírat na sucho, může dojít k poškrábání laku. Zboží (disky, šrouby) skladujte v suchém a teplém prostředí! 

Polished – leštěný povrch nebo jeho části. 

Tato povrchová úprava je velmi choulostivá na mechanické a chemické poškození! Kola nejsou vhodná pro provoz v zimním období. Záruka se nevztahuje na poškození kol, vzniklé působením zimních posypových materiálů. Tyto materiály mohou způsobit poškození laku nebo korozi kovových částí. Kola nemýt v automatické myčce aut. Nepoužívat speciální přípravky  na čištění disků kol, odmašťovadla a rozpouštědla. Některé z nich mohou poškodit povrchový lak. Doporučujeme čištění vodou o teplotě do 40°C a při velkém znečištění neutrálními auto šampony. Špinavá nebo zaprášená kola neotírat na sucho, může dojít k poškrábání  laku.

Chromovaná kola

Kola nejsou vhodná pro provoz v zimním období. Záruka se nevztahuje na poškrábání kol, vzniklé působením zimních posypových materiálů. Doporučujeme pouze ruční mytí kol. Nepoužívat speciální přípravky na čištění disků kol, odmašťovadla a rozpouštědla. Některé z nich mohou poškodit povrchový lak. Doporučujeme čištění vodou o teplotě do 40°C a při velkém znečištění neutrálními auto šampony. Špinavá nebo zaprášená kola neotírat na sucho, může dojít k poškrábání laku.

Záruka

Výrobce/prodejce plně odpovídá za skryté výrobní a materiálové vady ve smyslu ustanovení Občanského zákoníku nebo Obchodního zákoníku, a to po dobu 24 měsíců ode dne zakoupení výrobku. Záruka se nevztahuje na vady způsobené neoprávněným zásahem, v důsledku použití zboží k jiným než určeným účelům, nevhodným skladováním, neodbornou montáží, nedodržením návodu k použití, mechanickým poškozením, které není způsobeno opotřebením vzniklým užíváním, výrobek byl vystaven nadměrnému zatížení (v rozporu s předpisy nebo doporučením výrobce), živelnými pohromami nebo vyšší mocí. Garantované vlastnosti zboží plně závisí na specifikaci uváděných přímo výrobcem.

Odstoupení od smlouvy

Kupující má právo podle odstavce 6 novely občanského zákoníku č. 367/2000 odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. V tomto případě bude účtovaná částka 400 Kč za přepravu, poštovné a balné. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebení, v původním obalu, včetně návodu a veškerého dodaného příslušenství poslat zpět v uvedené lhůtě (rozhodující je datum odeslání). Po obdržení takto vráceného zboží prodávající obratem zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku. Způsobem, na kterém se oba dohodnou. Neposílejte zboží na dobírku, doporučujeme zboží pojistit. Prodávajícímu v takovém případě vzniká nárok na úhradu poštovného, neboť se jedná o individuální službu „na míru“, dle přání kupujícího.

Více informací najdete v Obchodních podmínkách.